niezwycieżony*

cena 90 zł

DOSTĘPNY

niezwyciężony + Wrys + koszulka***

cena 139 zł

OSTATNIE SZTUKI

 
Aktualny czas oczekiwania na komiks z wrysem ok. 1,5 tygodnia
 

*Na szybko! Dla tych co z niecierpliwością czekają, aby jak najszybciej zajrzeć do wnętrza „Niezwyciężonego”, polecamy opcje bez wrysu. Jeśli kiedyś odczujecie potrzebę, aby jednak dodatkowy rysunek pojawił się w waszym egzemplarzu, będziemy się pojawiać na imprezach komiksowych i na pewno nadarzy się jeszcze nie jedna okazja, aby go zdobyć.

**Komiksy z wrysem to zapewne dodatkowa wartość, ale w związku z „przepustowością” autora ograniczamy ilość do 100 sztuk.
Na komiks z wrysem trzeba będzie nieco dłużej poczekać. Jeśli nakład z wrysami się wyczerpie a bardzo Ci zależy, żeby komiks był nim opatrzony napisz do nas, zobaczymy co da się zrobić! 

***Zestaw z koszulką to również opcja z wrysem. Ilość koszulek to również opcja limitowana 100 sztuk (dla wszystkich wzorów w sumie).

RODZICOM POLECAMY:

Jeśli na czas czytania „Niezwyciężonego” chcesz zająć czymś Swoje Dziecko polecamy, zakupić również „Co Widzisz” 😉 książeczkę, która pobudza i rozwija wyobraźnię.

Strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Zobacz polityka cookies polityka prywatności