W związku z otrzymaniem druków, które nie są w pełni wartościowe, termin realizacji zamówień wydłuży się min. o 2-3 tygodnie. (Druk całego nakładu będzie realizowany od początku). Wszystkie złożone zamówienia mogą zostać potraktowane jako preordery i będą realizowane jak tylko otrzymamy pełnowartościowy wydruk. W przypadku gdyby ktoś chciał zrezygnować z zamówienia wpłaty zostaną zwrócone.

Jeśli mimo zaistiałej sytuacji chcesz zamówić „Niezwyciężonego” możesz to zrobić i nie opłacać go. Twoje zamówienie będzie aktywne w naszym systemie do 25 października. W ten sposób zarezerwujesz sobie egzemplarz.

Bardzo przepraszamy za tę sytuację.

Klaudyna Sułek i Rafał Mikołajczyk
twórcy BOOKI

niezwycieżony*

cena 90 zł

niezwyciężony + wrys**

cena 90 zł

niezwyciężony + Wrys + koszulka***

cena 139 zł

UWAGA:

*Na szybko! Dla tych co z niecierpliwością czekają, aby jak najszybciej zajrzeć do wnętrza „Niezwyciężonego”, polecamy opcje bez wrysu. Jeśli kiedyś odczujecie potrzebę, aby jednak dodatkowy rysunek pojawił się w waszym egzemplarzu, będziemy się pojawiać na imprezach komiksowych i na pewno nadarzy się jeszcze nie jedna okazja, aby go zdobyć.

**Komiksy z wrysem to zapewne dodatkowa wartość, ale w związku z „przepustowością” autora ograniczamy ilość do 100 sztuk.
Na komiks z wrysem trzeba będzie nieco dłużej poczekać. Jeśli nakład z wrysami się wyczerpie a bardzo Ci zależy, żeby komiks był nim opatrzony napisz do nas, zobaczymy co da się zrobić! 

***Zestaw z koszulką to również opcja z wrysem. Jeśli chcesz otrzymać zestaw szybciej dodaj w komentarzu, że rezygnujesz z wrysu.
Ilość koszulek to również opcja limitowana 100 sztuk (dla wszystkich wzorów w sumie).

RODZICOM POLECAMY:

Jeśli na czas czytania „Niezwyciężonego” chcesz zająć czymś Swoje Dziecko polecamy, zakupić również „Co Widzisz” 😉

Strona korzysta z plików cookies, aby umożliwić bezpieczne zakupy oraz wysoki standard obsługi. Zobacz polityka cookies polityka prywatności